O nas

Przedszkole „Jak u Mamy” tworzy kreatywna kadra, która codziennym zaangażowaniem w pracę zapewnia ciepłe, przyjazne i szczęśliwe środowisko, zapewniające Dzieciom możliwości rozwojowe. Współpracujemy z Rodzicami, kładziemy nacisk na zdrowie, odżywianie, ćwiczenia ruchowe i aktywność fizyczną. Nasi Nauczyciele kreślą Dzieciom świat taki, jaki powinny poznać i zrozumieć, jaki chcielibyśmy, aby przekazały innym; świat oparty na miłości do nauki, pragnieniu realizowania się na polach twórczych i szacunku do drugiego człowieka. W codziennej pracy nasi wychowawcy dbają o harmonijny rozwój Dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Dbamy, aby zajęcia prowadzone w Przedszkolu „Jak u Mamy” były ciekawe, aby pobudzały do aktywności intelektualnej, prowokowały do samodzielnego odkrywania świata, a przy tym były dostosowane do potrzeb oraz wieku Przedszkolaków.

Wszystkie Dzieci w naszym przedszkolu są objęte opieką Pani Logopedy, dzięki której możliwe jest nie tylko wstępne rozpoznanie uzdolnień Dziecka, jego talentów i predyspozycji, ale także podjęcie fachowej interwencji tam, gdzie jest ona konieczna. Dbając o wysoki poziom opieki i zajęć, zarówno obowiązkowych jak i dodatkowych współpracujemy zespecjalistami i korzystamy z usług firm zewnętrznych.

Zajęcia sportowe, karate i gimnastyka prowadzone są przez instruktora Karate Kyokushin. Tajniki nauki tańców oraz zajęć rytmicznych zdradzają nam Absolwentki Uczelni Pedagogiczno-Muzycznej, zaś nauka języka angielskiego prowadzona jest przez lektorów specjalizujących się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Przedszkole „Jak u Mamy” jest zarejestrowane i wpisane do ewidencji przedszkoli publicznych miasta stołecznego Warszawy, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa Państwa Dzieci, bowiem spełniamy formalne wymogi bezpieczeństwa, a także posiadamy pozytywną opinię Straży Pożarnej i Sanepidu.